Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Bližšie informácie nájdete tu. Súhlasíte s používaním súborov cookies? Súhlas môžete kedykoľvek odvolať.
ÁnoNie

Univerzitná nemocnica Bratislava

Prevádzky: Staré mesto (odborností: 17), Ružinov (odborností: 51), Kramáre (odborností: 36), Antolská (odborností: 35), Podunajské Biskupice (odborností: 4)
Vybrané štatistiky

Reoperovanosť
2,75 %
Lepšie ako priemer
Rehospitalizovanosť do 30 dní
3,27 %
Lepšie ako priemer
Počet pacientov na jedného lekára
Bez hodnotenia
Počet pacientov na jednu sestru
Bez hodnotenia
Priemerná dĺžka hospitalizácie
6,25 dní
Horšie ako priemer
Spokojnosť pacientov
Celková
spokojnosť
76 %
Horšie ako priemer
Zdravotná starostlivosť
80 %
Horšie ako priemer
Prístup personálu k pacientom
81 %
Horšie ako priemer
Informovanosť pacientov
78 %
Horšie ako priemer
Hotelové
služby
65 %
Horšie ako priemer
Ohodnoťte Vašu spokojnosť
Strávili ste aspoň 1 noc v tejto nemocnici?
Hodnotiť    Komentovať
2,0
Hodnotenie
2,0
Prijatie do nemocnice
1,9
Informovanie pacienta
2,4
Dostupnosť personálu
2,8
Správanie personálu
1,7
Ubytovanie, strava, služby
1,1
Prepustenie z nemocnice
1,9
Výsledky liečby
2 hodnotenia
Zobrazuje sa hodnotenie celej nemocnice, ktoré s menšou váhou zahŕňa aj hodnotenie jej jednotlivých budov (ak ich má viac) a odborností. Jednotlivé budovy alebo odbornosti môžete ohodnotiť aj samostatne, v ich príslušnom profile.
Hospitalizácie+
Adresa+

Hodnotenie zdravotníckych zariadení je projektom inštitútu INEKO. Partnermi projektu sú DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s. a Union zdravotná poisťovňa, a.s. Údaje komplexne nehodnotia kvalitu zdravotníckych zariadení, ale informujú o ich činnosti na základe dostupných údajov. Tieto nemusia zohľadňovať rozdiely v tom, akí pacienti do nemocníc a ústavov prichádzajú. INEKO ako prevádzkovateľ portálu nepreberá právnu zodpovednosť za obsah, podobu, správnosť zverejnených dát alebo ich neustálu dostupnosť. Údaje sú prevzaté od rôznych inštitúcií a INEKO ich žiadnym spôsobom neupravuje. Voči prevádzkovateľovi portálu nie je možné vyvodiť zodpovednosť za prípadné škody, ktoré by používateľovi portálu vznikli jeho používaním či okolnosťami, ktoré súvisia s vyhľadávaním dát alebo ich kvalitou. Zobraziť plný text

Projekt finančne podporujú Tento portál je súčasťou projektu, ktorý je podporený z Európskeho sociálneho fondu cez operačný program Efektívna verejná správa. Partner portálu pre právne služby
dovera.sk union.sk ec.europa.eu reformuj.sk paulqlaw.com